Naměřil vám doktor vysoký krevní tlak?

Nejspíš máte "skrytý problém",
díky kterému nikdy nezhubnete!

Nová diagnostika ukáže, jaké faktory (a jídlo) vám brání v hubnutí.

Diagnostika bazálního metabolismu:

Je objev moderní medicíny, který odhalí, co tělu brání v hubnutí. Změří stupeň vašeho bazálního metabolismu, dozvíte se kolik toho za den můžete sníst, abyste hubla či si váhu držela.

To, že se lidem nedaří hubnout, často vůbec není jejich vina!

Hormon, zvaný leptin, má v našich tělech na starost pocit hladu a také ovládá naši "chuť na pohyb". Nízké hladiny mozku dají příkaz "nehýbej se a najez se" a vysoké hladiny mu zase říkají "nemáš hlad, máš dostatek zásob, jdi se hýbat"

Pokud se začne hubnout špatným způsobem, hladina leptinu se významně sníží a  tělo začne tukové zásoby „chránit“. Mozek vyvolá nejen neodolatelný hlad ale také lenost.

To znamená, že na nesprávný pokus o hubnutí mozek reaguje tak, že vás začne nutit jíst.

V případě chybně nastaveného jídelníčku může dojít až k leptinové rezistenci, kdy mozek nereaguje na rostoucí hladinu leptinu a i přes dostatečné nebo dokonce nadměrné tukové zásoby stále vydává signál "nehýbej se a najez se".

K leptinové rezistenci nemusí nutně docházet jen s vysokým množstvím tuku v těle, ale „postačí“ vysoké množství viscerálního tuku.

Mozek při leptinové rezistenci neslyší zprávy od leptinu o tom, že jsme již tlustí. Naše podvědomí si myslí, že jsme hubení a nutí nás jíst. Obraz v zrcadle ale svědčí o něčem zcela jiném.

Leptinová rezistence souvisí s inzulínovou rezistencí. A chronicky zvýšená hladina inzulínu poškozuje zdraví.

Jediné dietologické centrum  v čr které má k dispozici speciální přístroj InBody s10

Po absolvování programu vám bude jasné:

Jaké potraviny brání našemu tělu v hubnutí

To, že nám po určité potravině není špatně neznamená, že nám neškodí a nebrání  v hubnutí. Svět stravy není černobílý. Je možné dát obecná doporučení, ale vždy je potřeba odhalit potraviny, které v hubnutí brání.

Jaké potraviny naše hubnutí podporují

Dozvíte se, jaké potraviny, ve vašem případě, hubnutí napomáhají (nejspíš budete překvapeni výsledky, objevíte nové potraviny, které vám budou chutnat a zároveň budou podporovat hubnutí).

Stupeň bazálního metabolismu

Zjistíte, kolik můžete jíst, abyste hubla či si držela váhu. Profesionální přístroj certifikovaný pro použití ve zdravotnictví přesně změří, kolik energie vaše tělo spotřebovává v klidovém stavu v porovnání s ostatními. Lidé co si připadají že sní list salátu a přiberou více než jejich kamarádka po talíři svíčkové odhalí, zda je to kvůli jejich metabolismu nebo zda je to způsobené nějakým jiným faktorem.

Množství nebezpečného viscerálního tuku v těle

Více tuku v oblasti břicha, často značí nebezpečné množství viscerálního tuku obklopujícího tělesné orgány. Viscerální tuk je, na rozdíl od podkožního tuku, méně zřejmý a může být o mnoho nebezpečnější. Diagnostika odhalí jeho množství a tím pádem i riziko cukrovky a akutních onemocnění jako je srdeční infarkt nebo mozková mrtvice.

Každý den, kdy Vám budou chybět tyto kriticky důležité informace, se budete zbytečně trápit, proto je vám určitě jasné, že je důležité se dostavit co nejdříve.

Než ale začnete přemýšlet, kdy máte na vyšetření čas, přečtěte si, jak probíhá.

Už žádné drastické univerzální diety, které nefungují. Během deseti minut náš přístroj odhalí vše, co potřebujete vědět.

Z důvodu velkého zájmu je vyšetření možné provést pouze po předchozím objednaní zde na webu. Potom, co vyplníte formulář a kliknete na tlačítko, Vám zavolá naše asistentka a řekne vám nejbližší možný termín, Vašeho vyšetření.

Po samotném měření dostanete výsledky graficky zpracované a náš specialista Vám je podrobně vysvětlí. Získáte tak nejen samotné výsledky, ale hlavně jejich srozumitelné vysvětlení a doporučení pro rychlý váhový úbytek.

Pokud budete mít jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Celé vyšetření včetně konzultace a vysvětlení výsledků potrvá zhruba 60 minut.

Pokud u Vás najdeme nějaký komplikovanější problém či pokud budete chtít i naší dlouhodobější podporu, která Vám pomůže se natrvalo zbavit Vašeho problému, můžete se našich specialistů zeptat i na tuto možnost.

Vyšetření probíhají v příjemném prostředí naší pobočky, několik metrů od stanice metra Náměstí Míru.

Adresa:

Budečská 33 (roh ulice Budečská a Slezská)
120 00 Praha 2

Jsme tu pro Vás:
Po - Pá: 8:00 - 20:00

Odhalte faktory, které Vám brání v hubnutí

rezervujte si termín vyšetření:

Akce! Vyšetření pro rizikové skupiny nyní ZDARMA

Akce platí pro ženy nad 75Kg a muže nad 100Kg

Nadváha většiny lidí je způsobená faktory, o  kterých vůbec neví. Není to jejich vina. Přijďte si na vyšetření pro odpovědi.

Vyplňte Vaše jméno, telefon a email do formuláře níže a klikněte na tlačítko. Naše asistentka Vás obratem kontaktuje a domluví termín Vaší návštěvy.

Poplatek za vyšetření je pro rizikové skupiny zdarma. Ostatní platí poplatek pouze 400 Kč (místo 1200Kč) a je možné ho po skončení zaplatit hotově či kartou.

Kdo vyšetření odborně zajišťuje?

Centrum výživy s.r.o. 

Budečská 33 (roh ulice Budečská a Slezská), 120 00 Praha 2, zastávka metra Náměstí Míru.

IČ: 05715971
Zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 269467

V Centru výživy a zdraví od roku 2012 již absolvovalo vyšetření několik desítek tisíc klientů.

Vyšetření bude provedeno speciálně vyškoleným odborníkem.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů. Všechny diagnostiky a měření slouží výhradně pro účely výživového poradenství  

Copyright 2018 - Metabolicke vysetreni - Všechna práva vyhrazena