Centrum výživy vzniklo již před lety a to 15.3.2012. Naší vizí bylo vytvořit vyspělou metodu, která naším zákazníkům pomůže v oblasti hubnutí a zdravého životního stylu.

Bylo pro nás velice důležité, aby taková metoda byla nejen velmi účinná, ale i pro naše klienty hravě zvládnutelná. 

V Centru výživy se o vás bude starat tým odborníků, který se skládá z lékařů a nutričních terapeutů. Zajistíme Vám odbornou péči, která je založená na vědecky ověřených postupech a nejnovějších trendech v oblasti výživy.

Jsme jediné dietologické centrum  v čr které má k dispozici speciální přístroj InBody s10

Po absolvování programu vám bude jasné:

Jaké potraviny brání našemu tělu v hubnutí

To, že nám po určité potravině není špatně neznamená, že nám neškodí a nebrání  v hubnutí. Svět stravy není černobílý. Je možné dát obecná doporučení, ale vždy je potřeba odhalit potraviny, které v hubnutí brání.

Jaké potraviny naše hubnutí podporují

Dozvíte se, jaké potraviny, ve vašem případě, hubnutí napomáhají (nejspíš budete překvapeni výsledky, objevíte nové potraviny, které vám budou chutnat a zároveň budou podporovat hubnutí).

Stupeň bazálního metabolismu

Zjistíte, kolik můžete jíst, abyste hubla či si držela váhu. Profesionální přístroj certifikovaný pro použití ve zdravotnictví přesně změří, kolik energie vaše tělo spotřebovává v klidovém stavu v porovnání s ostatními. Lidé co si připadají že sní list salátu a přiberou více než jejich kamarádka po talíři svíčkové odhalí, zda je to kvůli jejich metabolismu nebo zda je to způsobené nějakým jiným faktorem.

Množství nebezpečného viscerálního tuku v těle

Více tuku v oblasti břicha, často značí nebezpečné množství viscerálního tuku obklopujícího tělesné orgány. Viscerální tuk je, na rozdíl od podkožního tuku, méně zřejmý a může být o mnoho nebezpečnější. Diagnostika odhalí jeho množství a tím pádem i riziko cukrovky a akutních onemocnění jako je srdeční infarkt nebo mozková mrtvice.

Každý den, kdy Vám budou chybět tyto kriticky důležité informace, se budete zbytečně trápit, proto je vám určitě jasné, že je důležité se dostavit co nejdříve.

Než ale začnete přemýšlet, kdy máte na vyšetření čas, přečtěte si, jak probíhá.

Celé vyšetření včetně konzultace a vysvětlení výsledků potrvá zhruba 60 minut.

Pokud u Vás najdeme nějaký komplikovanější problém či pokud budete chtít i naší dlouhodobější podporu, která Vám pomůže se natrvalo zbavit Vašeho problému, můžete se našich specialistů zeptat i na tuto možnost.

Vyšetření probíhají v příjemném prostředí naší pobočky, několik metrů od stanice metra Náměstí Míru.

Adresa:

Budečská 33 (roh ulice Budečská a Slezská)
120 00 Praha 2

Jsme tu pro Vás:
Po - Pá: 8:00 - 20:00

Odhalte faktory, které Vám brání v hubnutí

rezervujte si termín vyšetření:

Akce! Vyšetření pro rizikové skupiny nyní ZDARMA

Akce platí pro ženy nad 75Kg a muže nad 100Kg

Nadváha většiny lidí je způsobená faktory, o  kterých vůbec neví. Není to jejich vina. Přijďte si na vyšetření pro odpovědi.

Vyplňte Vaše jméno, telefon a email do formuláře níže a klikněte na tlačítko. Naše asistentka Vás obratem kontaktuje a domluví termín Vaší návštěvy.

Poplatek za vyšetření je pro rizikové skupiny zdarma. Ostatní platí poplatek pouze 400 Kč (místo 1200Kč) a je možné ho po skončení zaplatit hotově či kartou.

Kdo vyšetření odborně zajišťuje?

Vyšetření probíhá na pobočce Centra výživy v ulici Budečská 33 (roh ulice Budečská a Slezská), 120 00 Praha 2, zastávka metra Náměstí Míru.

V Centru výživy a zdraví od roku 2012 již absolvovalo vyšetření několik desítek tisíc klientů.

Vyšetření bude provedeno speciálně vyškoleným odborníkem.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů. Všechny diagnostiky a měření slouží výhradně pro účely výživového poradenství  

Copyright 2018 - Metabolicke vysetreni - Všechna práva vyhrazena